Üye Ol Şifrem?
826 Kişi Online İletişim   WebMail   Bize Yazın

Körfez İlkyardım Eğitim Merkezi

Hamidiye Mh. Ülküyolu Cd. Demirbudak Sitesi !. Etap B1 Blok    EDREMİT / BALIKESİR
     

    

        HAKKIMIZDA

        Eğitim Merkezimiz, Balıkesirde bulunan birkaç İlkyardım Eğitim Merkezinden biridir.       (Mevzuata göre, her İl Sağlık Müdürlüğü, aynı ilde ruhsatlı olan İlkyardım Eğitim               Merkezleri tarafından düzenlenen ilkyardım eğitimlerinin sınavını yapmakta ve                   sertifikalandırmaktadır.)

        Eğitimlerimiz, eğitim merkezimizde ya da firmalar dilerse, Balıkesir sınırları içinde         eğitime uygun olan herhangi bir mekanda yapılabilmektedir.    

        İlkyardım eğitim merkezimiz Balıkesir, Edremittedir. Tüm Balıkesir ili ve Balıkesir il         sınırları içinde eğitime katılabilecek çevre illerden gelen katılımcılara eğitim                       verebilmekteyiz.              
        Eğitim merkezimizin sorumlu müdürü, aynı zamanda ilkyardım eğitimlerini veren,           uzun yıllar acil polikliniği hekimliği, kara ve deniz ambulansı hekimliği                               yapmış bulunan İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi eski hekimlerinden, emekli               ve halen İşyeri Hekimi olarak çalışmaya devam eden  Dr. Ahmet YÖRÜKOĞLU'dur. 
 
 
     

         NEDEN VARIZ (MİSYONUMUZ)

İş kazaları, trafik kazaları veya acil durum sonrası, ilk yardım müdahalesi ve eğitim görmüş, bilinçli ilk yardımcıların olay yerinde bulunması hayat kurtarma zincirinin ilk adımlarının başlatılması açısından çok önemli.

İlkyardım eğitimlerimizde, hasta/yaralıya müdahale ederken, özellikle zarar vermeden, öncelikle durumunun kötüleşmesini engelleyici, sonra da yaşam kurtarıcı bilgiler ediniyoruz. Yaşam kurtarmak için her an gerekli olabilecek bilgi ve becerileri kazanan katılımcılarımız, cesur, bilinçli bir "İlkyardımcı" oluyorlar. 

Savunmasız ve zor durumda olan insanlara yapılan ilkyardımda gereken bilgi ve becerilerin eğitimlerle insanlara kazandırılması ile daha güvenli ve sağlıklı toplumların oluşmasına katkıda bulunulacağı kanısındayız.

         

         MEVZUAT ve İLKYARDIM

       Resmi Gazete Tarihi: 22.05.2002 Resmi Gazete Sayısı: 24762                                   

       İlkyardımcı ve zorunlu ilkyardımcı istihdamı      

       Madde 16 - (Başlığıyla birlikte değişik:RG-18/03/2004-25406)(1) Tüm kurum ve             kuruluşlarda istihdam edilen her yirmi personel için bir, ilgili mevzuata göre ağır ve           tehlikeli işler kapsamında bulunan işyerlerinde, her on personel için bir olmak üzere, bu yönetmeliğe göre yetkilendirilmiş merkezden en az “Temel İlkyardım Eğitimi”sertifikası almış "İlkyardımcının bulundurulması zorunludur. Sürücü Kursları ve ilkyardım eğitiminin zorunlu olarak verildiği kurslarda verilecek ilkyardım eğitimleri, bu yönetmeliğe göre sertifika almış eğitimciler tarafından verilmesi zorunlu olup, denetimleri müdürlük adına Acil Sağlık Hizmetleri Şubesi tarafından yapılır.

  
REFERANSLAR
Mesaj Gönderin
Adınız Soyadınız :
E-Mail Adresiniz :
Telefon :
Mesajınız :
Güvenlik Kodunu Girin :   Değiştir   

Bu firma 7991 kişi tarafından incelendi.

Edremit Sağlık Hizmetleri, Edremit Eğitim Kursları 
Nks Elektrik Ve Güvenlik Kamerası Sistemleri
Güvenlik kameraları, elektronik güvenlik sistemleri, akıllı ev sistemleri, Elektrikli kontrol sistemleri
Yörükoğlu Vinç
Balıkesir Bandırma ve Edremit bölgelerinde Kiralık vinç, sepetli vinç hizmeti veriyor. 35 ton ile 90 ton a kadar kiralık vinçleri mevcut
Bulut Tarım Makinaları
Balıkesir'de Tarım Makinaları sektöründe Traktör Sepeti, Yem Ezme Makineleri, Yem Kırma Makineleri, Helezonlar, Karıştırma Makineleri, Traktör Kepçeleri, Yemlikler, Traktör Römorkları, Tesviye Kürekleri, Yükleme Bantları, Tanker imalatı yapmaktadır.
HasCan Tarım Makinaları
Tarım Makinesi Firması Olarak Traktör römorkları, Traktör kepçeleri, Yem ezme makineleri, Yem Kırma makineleri, Büyükbaş Küçükbaş Hayvan yemlik ve otlukları gibi tarım makinaları imalatlarını yapıyor.
Yörükoğlu Metal
Çelik konstrüksiyon, çelik çatı, besi damı ve Kiralık Vinç Hizmetleri veriyor

Rehberdeki tüm firmalar

Hizmetler Bölümler İçerik Ortaklarımız Otel Rezervasyon Önerilerimiz
Edremit Firmalar
Edremit Ürünler
Edremit Popüler Mekanlar
Edremit Emlaklar
Edremit Yeni İnşaat Projeleri
Edremit Emlakçılar
Edremit Web Tasarım
Edremit Reklam
Haberler
İlanlar
Resim Galerileri
Etkinlikler
Balıkesir
Bandırma
Ayvalık
Edremit
Burhaniye
# #
Balıkesir Öğrenci Yurtları
Web Sayfası Talep Formu
Firmanı Ücretsiz kaydet

Copyright © 1999 - 2020 BALNET Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti İletişim      Bize Yazın      Kullanıcı Sözleşmesi       Kvkk Bilgilendirmesi