Üye Ol Şifrem?
748 Kişi Online İletişim   WebMail   Bize Yazın

Bahçe Tarım Ve İlaçlama

Çıkrıkçı Yolu Demirtaş Sitesi Dükkanları 2/C    EDREMİT / BALIKESİR
     

Bahçe Tarım,  2002 yılından bu yana edindiğimiz bilgi ve deneyimle yola çıkarak peyzaj proje ve uygulama hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.  Amacımız bizlerden hizmet bekleyenlere en kısa sürede, beklentilerinin üzerinde, doğru, akılcı ve etkili çözümler üretmektir. Proje ve uygulamalarımızda gözettiğimiz ana unsur müşterimizin istekleri doğrultusunda ortaya konan beklentiyi  peyzaj mimarlığı disiplini kuralları çerçevesinde yorumlayarak bizlerin edindiği birikim ve bilgiyle doğru sonuca ulaştırmaktır.
Bu sebeple işe ihtiyacı belirlemek ve doğru analiz etmekle başlıyoruz. Kapsamlı analizin sonucunda doğru ve efektif çözümü üreterek tasarımlarımızı yönlendiriyoruz. Böylece mekanın tasarımı planlama ve yaratıcılık esaslarına dayalı olarak başlıyor ve doğru uygulamayla sonlanıyor. 3d modelleme yardımıyla tasarımın uygulanmış halini daha uygulama süreci başlamadan görme ve müşterimize sunma imkanına sahibiz. Bu sayede müşterilerimiz gereksiz zaman ve kaynak kaybına uğramamış oluyor ve arzuladıkları çözüme hızla ulaşmış olabiliyorlar.
Deneyimli kadromuzla peyzaj proje ve uygulaması konularında yaratıcı, kalıcı ve sıradışı çözümler üretmeyi amaçlamaktayız. Peyzaj mimarlığının alışılagelmiş uygulamaları dışında yenilikçi yaklaşımımızla birçok projeye imza atmaktayız.
Bahçe tarım Peyzaj olarak Peyzaj proje ve uygulamalarımızla hem müşterilerimize hem de peyzaj mimarlığına hizmet etmenin bilinci içersinde çalışmalarımıza devam ediyoruz...

İda Bahçe LTD.ŞTİ. şirketi 2006 yılında haşere ve kemirgenler hakkında akademik bilgi ve eğitime sahip uzman kadro ile kurulmuştur.
Bilmekteyiz ki; haşere kontrolünün önemi dünyada giderek artmaktadır. Bu nedenle haşere ve kemirgen kontrolünde bilimsel ve modern hizmetleri, özenle eğitilmiş iş disiplinine sahip uzman kadromuzla, uzmanlık bilgimizi ve tecrübemizi müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktayız. İlaçlama sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu gelişmeleri uygulamaktayız. Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olan ilaçları, halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve deneyimli bir firmayız. Amacımız doğru ilaç doğru uygulama ile haşere ve kemirgenlerden arınmış hijyenik ortamlarda yaşamanızı ve çalışmanızı sağlamaktır. Müşterilerimize sağlıklı, güvenilir ve etkin bir şekilde haşere ve kemirgenlerle mücadele sunmaktayız. Doğru ve ekonomik ilaçlama için bizi arayın.

Mesaj Gönderin
Adınız Soyadınız :
E-Mail Adresiniz :
Telefon :
Mesajınız :
Güvenlik Kodunu Girin :   Değiştir   

Bu firma 58234 kişi tarafından incelendi.

Edremit Kimyasal Madde Satışları, Edremit ilaçlama, Edremit Bahçe Dekorasyon ve Peyzaj


 
Özen Temizlik
Temizlik sektöründe Dış Cephe Cam temizliği ve Merdiven temizliğinde uzmanlaşmış ekibimiz ile Balıkesir ve Çevresine 365 gün hizmet veriyoruz
Nebişim Cafe
Altınoluk'ta zeytin ağaçlarının gölgesinde geniş bahçemizde serpme kahvaltı ve çay bahçesi olarak hizmet vermekteyiz.
Moy Metal Çelik Konstrüksiyon
Firmamız Balıkesir ve Bölgesinde Çelik Konstrüksiyon çatı işleri, çelik konstrüksiyon bina yapımı, Çatı Kaplama işleri, Çatı kaynak işleri, Çelik çatı tavuk damı yapımı, Çelik çatı işleri, Büyükbaş hayvan damı işleri, Her türlü demir doğrama kaynak işleri yapıyor.
Görkem Promosyon Çanta
Firmamız Görkem Promosyon Çanta, İş elbiseleri, İşçi kıyafetleri, İş tulumu, bahçivan tulumu, promosyon yelek, İşçi önlükleri, promosyon şapka, promasyon tişört, imalatları yapıyor
Cms Susurluk Ahşap Masa Sandalye
Ahşap Masa Sandalye İmalatı

Rehberdeki tüm firmalar

Hizmetler Bölümler İçerik Ortaklarımız Otel Rezervasyon Önerilerimiz
Edremit Firmalar
Edremit Ürünler
Edremit Popüler Mekanlar
Edremit Emlaklar
Edremit Yeni İnşaat Projeleri
Edremit Emlakçılar
Edremit Web Tasarım
Edremit Reklam
Haberler
İlanlar
Resim Galerileri
Etkinlikler
Hava Durumu
Balıkesir
Bandırma
Ayvalık
Edremit
Burhaniye
# #
Balıkesir Öğrenci Yurtları
Web Sayfası Talep Formu
Firmanı Ücretsiz kaydet

Copyright © 1999 - 2019 BALNET Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti İletişim      Bize Yazın      Kullanıcı Sözleşmesi       Kvkk Bilgilendirmesi