Üye Ol Şifrem?
858 Kişi Online İletişim   WebMail   Bize Yazın

Bahçe Tarım Ve İlaçlama

Çıkrıkçı Yolu Demirtaş Sitesi Dükkanları 2/C    EDREMİT / BALIKESİR
     

Bahçe Tarım,  2002 yılından bu yana edindiğimiz bilgi ve deneyimle yola çıkarak peyzaj proje ve uygulama hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.  Amacımız bizlerden hizmet bekleyenlere en kısa sürede, beklentilerinin üzerinde, doğru, akılcı ve etkili çözümler üretmektir. Proje ve uygulamalarımızda gözettiğimiz ana unsur müşterimizin istekleri doğrultusunda ortaya konan beklentiyi  peyzaj mimarlığı disiplini kuralları çerçevesinde yorumlayarak bizlerin edindiği birikim ve bilgiyle doğru sonuca ulaştırmaktır.
Bu sebeple işe ihtiyacı belirlemek ve doğru analiz etmekle başlıyoruz. Kapsamlı analizin sonucunda doğru ve efektif çözümü üreterek tasarımlarımızı yönlendiriyoruz. Böylece mekanın tasarımı planlama ve yaratıcılık esaslarına dayalı olarak başlıyor ve doğru uygulamayla sonlanıyor. 3d modelleme yardımıyla tasarımın uygulanmış halini daha uygulama süreci başlamadan görme ve müşterimize sunma imkanına sahibiz. Bu sayede müşterilerimiz gereksiz zaman ve kaynak kaybına uğramamış oluyor ve arzuladıkları çözüme hızla ulaşmış olabiliyorlar.
Deneyimli kadromuzla peyzaj proje ve uygulaması konularında yaratıcı, kalıcı ve sıradışı çözümler üretmeyi amaçlamaktayız. Peyzaj mimarlığının alışılagelmiş uygulamaları dışında yenilikçi yaklaşımımızla birçok projeye imza atmaktayız.
Bahçe tarım Peyzaj olarak Peyzaj proje ve uygulamalarımızla hem müşterilerimize hem de peyzaj mimarlığına hizmet etmenin bilinci içersinde çalışmalarımıza devam ediyoruz...

İda Bahçe LTD.ŞTİ. şirketi 2006 yılında haşere ve kemirgenler hakkında akademik bilgi ve eğitime sahip uzman kadro ile kurulmuştur.
Bilmekteyiz ki; haşere kontrolünün önemi dünyada giderek artmaktadır. Bu nedenle haşere ve kemirgen kontrolünde bilimsel ve modern hizmetleri, özenle eğitilmiş iş disiplinine sahip uzman kadromuzla, uzmanlık bilgimizi ve tecrübemizi müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktayız. İlaçlama sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu gelişmeleri uygulamaktayız. Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olan ilaçları, halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve deneyimli bir firmayız. Amacımız doğru ilaç doğru uygulama ile haşere ve kemirgenlerden arınmış hijyenik ortamlarda yaşamanızı ve çalışmanızı sağlamaktır. Müşterilerimize sağlıklı, güvenilir ve etkin bir şekilde haşere ve kemirgenlerle mücadele sunmaktayız. Doğru ve ekonomik ilaçlama için bizi arayın.

Mesaj Gönderin
Adınız Soyadınız :
E-Mail Adresiniz :
Telefon :
Mesajınız :
Güvenlik Kodunu Girin :   Değiştir   

Bu firma 58560 kişi tarafından incelendi.

Edremit Kimyasal Madde Satışları, Edremit ilaçlama, Edremit Bahçe Dekorasyon ve Peyzaj


 
Nks Elektrik Ve Güvenlik Kamerası Sistemleri
Güvenlik kameraları, elektronik güvenlik sistemleri, akıllı ev sistemleri, Elektrikli kontrol sistemleri
Yörükoğlu Vinç
Balıkesir Bandırma ve Edremit bölgelerinde Kiralık vinç, sepetli vinç hizmeti veriyor. 35 ton ile 90 ton a kadar kiralık vinçleri mevcut
Bulut Tarım Makinaları
Balıkesir'de Tarım Makinaları sektöründe Traktör Sepeti, Yem Ezme Makineleri, Yem Kırma Makineleri, Helezonlar, Karıştırma Makineleri, Traktör Kepçeleri, Yemlikler, Traktör Römorkları, Tesviye Kürekleri, Yükleme Bantları, Tanker imalatı yapmaktadır.
HasCan Tarım Makinaları
Tarım Makinesi Firması Olarak Traktör römorkları, Traktör kepçeleri, Yem ezme makineleri, Yem Kırma makineleri, Büyükbaş Küçükbaş Hayvan yemlik ve otlukları gibi tarım makinaları imalatlarını yapıyor.
Yörükoğlu Metal
Çelik konstrüksiyon, çelik çatı, besi damı ve Kiralık Vinç Hizmetleri veriyor

Rehberdeki tüm firmalar

Hizmetler Bölümler İçerik Ortaklarımız Otel Rezervasyon Önerilerimiz
Edremit Firmalar
Edremit Ürünler
Edremit Popüler Mekanlar
Edremit Emlaklar
Edremit Yeni İnşaat Projeleri
Edremit Emlakçılar
Edremit Web Tasarım
Edremit Reklam
Haberler
İlanlar
Resim Galerileri
Etkinlikler
Balıkesir
Bandırma
Ayvalık
Edremit
Burhaniye
# #
Balıkesir Öğrenci Yurtları
Web Sayfası Talep Formu
Firmanı Ücretsiz kaydet

Copyright © 1999 - 2020 BALNET Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti İletişim      Bize Yazın      Kullanıcı Sözleşmesi       Kvkk Bilgilendirmesi